Keresés

Találatok száma: 7
Előző 1 / 1 Következő
  • 2017.04.27. 16:33
    Interjúk az egyesület MARB-os pilótáival a verseny után, ahol bő harminc kilométert tettek meg versenytempóban.Miként értékeled a hat gyorsból álló Kazár Rallysprintet? Voltak-e kalandjaitok? Ha újra rajtolhatnál tennél-e valamit másképp? Varga Csaba - Major Imre BMW M3Varga Csaba:- A Kazár Rallysprint, mind a szervezésben mind a pálya minőségében kitűnő volt, csak elismerően tudok nyilatkozni a versenyről, és a szervezőkről. - Igen, volt egy kalandosnak mondható szakaszunk, amikor megszűnt Major Imre navigátorommal a kapcsolat, mert  elment a „kihangosítás” az átbeszélőben Villámszer Kazár Rallye 2017.04.22-23. MARB futam a North Racing Team három rally-párosának a részvételével.Kazár Rallysprint

MARB

• 2017.04.26. 14:45
    Lajosházi Csaba és Takács Gábor is sikeresen abszolválta a hétvégi Kazár Rallye-t. Csaba ezt a futamot tesztnek szánta az Ózd Rallye előtt.Kazár Rallysprint

MARB, Rallysprint

• 2014.10.27. 11:51
    Csontig hatoló hidegben és a futam rajtjában még gomolygó ködben vágott neki a mezőny a Kazár Rallysprint 2014 6×8.1 kilométerének.  Az időjárás  végül a kegyeibe fogadta a mezőnyt és a szép számmal kilátogató rally szerető közösséget. A nap végén szinte kivétel nélkül elégedetten csettinthetett versenyző és szurkoló is, hiszen az időtervet tartva, izgalmas csatákat hozó, látványos futamot láthattunk a ” nógrádi vénasszonyok nyarában”.A mezőnyben ismét láthattuk #0 rajtszámmal a Szabó “Busman” Attila – Udzeli Bettina kettőst.  A piros Lada 2107-es és legénysége igazán kitett ... élmezőnyében autóztak a nap során, miközben igazi örömautózást mutattak be.A futamot követően Busman már a “Hogyan tovább?-on” töri a fejét. Egy biztos, idén még látjuk őket!Köszönet a támogatóknak, akik segítségével a Kazár RS futamán is rajthoz állhatott a Szabó-Udzeli kettőst:Agria Szerszám KftFelvinczy és Társa KftPacziga KftDamat Lubs Hulladékkezelő KftAgria Padló KftGulf Motorolajok Szabó “Busman” Attila-Udzeli Bettina#0, Lada 2107 SRT Rally Sprint, Kazár RSMARB Északi Régió 7.futamaKazár RS

Rallysprint

• 2014.10.22.
    Szenzációs verseny Kazáron! Majdhogynem hazai pályán, fölényes győzelmet aratott Vincze Marci a múlt hétvégén megrendezett Kazár Rallysprinten. A klasszikus Salgó Rallyek-ról ismert Vizslás - Salgótarján - Kazár szakaszon, mind a hat gyorsaságit megnyerve, több mint egy perccel diadalmaskodott a szécsényi pilóta. A könnyűnek tűnő győzelem ellenére a hétvégén sokat dolgozott Marci és a csapata, hisz kipróbáltak egy új abroncsot, illetve tovább finomították a Mitsubishi futómű beállításait. „Azért mentünk el Kazárra, hogy kipróbáljuk a Pirellit rallye körülmények között, mert aMaricsek Racing Team Kazár Rallysprint Sándor Anikó Rallysprint
  • 2014.09.02.
    egységet. A Maximmun Racing Team az előttünk álló napokban már az eredeti felállásban - Szőke Tomival kiegészülve - készül a kassai megmérettetésre, ahol a nevezési lista alapján rendkívül komoly mezőnyben kell ismét bizonyítani. A Steelvent Miskolc Rallysprint végeredménye: Licence: 1. Kazár Miklós, Percze Nándor (Mitsubishi Lancer EVO) 14:11,0 2. Tőzsér Áron, Szebellédi László (BMW M3) +1:35,1 3. Juhász Csaba, Juhász Zsolt (Renault Megane) +1:37,1 4. Büttösi Zsolt, Radványi József (Mitsubishi Lancer EVO VI) +1:41,4 5. Németh "Kisubi" István - Németh "Uborka" István (Lada 2101 ... Remek ráhangolódás Kassára Két magyar bajnoki futam között sem tétlenkedett Kazár Miklós. A bajnoki címvédő ugyanis a veszprémi futam után és a kassai kirándulás előtt a hazai rendezésű sprintversenyen állt rajthoz. A licences kategóriában ezúttal Percze Nándival az oldalán győzött Miki, aki a Lyukóbánya - Parasznya közötti gyorsasági szakaszon egy Mitsubishivel vágott neki a távnak. A Steelvent Miskolc Rallysprinten nyilván nem az eredmény számított, sokkal inkább az, hogy a rendkívül fontos kassai hétvége előtt néhány versenykilométerrel gyarapítsa a tapasztalatát. - Egy nagyon jól ... szervezett, remek hangulatú sprintversenyen vagyunk túl - fogalmazott Kazár Miki. - Jó volt látni, hogy az Északi Régióban milyen sokan szeretik ezt a sportágat, hiszen a különböző kategóriákban kiváló csatákat hozott ez a nap. Nekünk valóban az volt a lényeg, hogy valamelyest ráhangolódjunk Kassára. Ahogy közeledik a bajnokság vége, úgy válik minden egyes futam, minden egyes gyorsasági szakasz egyre lényegesebbé. Éppen ezért igyekeztünk kihasználni a hazai versenyt. Fontos volt az is, hogy a nap nagy részében Ollé Sasával csatázhattunk egy jót. Szakadó esőben kezdtünk, aztán ahogy száradt a pálya, úgy ... változtak, javultak a körülmények is. Az indulók létszámából is kitűnik, hogy a sprintsorozatra nagy igény van, hiszen itt a kisebb költségvetéssel rendelkező versenyzők is bizonyíthatják a képességüket. Remekül éreztük magunkat, mostantól viszont egyértelműen Kassára koncentrálunk. Taktikus és hibátlan versenyzésre lesz szükségünk a következő hétvégén, hogy megőrizzük a vezetésünket az abszolút értékelésben. A Steelvent Miskolc Rallysprinten Kazár Miki és Percze Nándi fölényesen nyerte meg a licences kategóriát, megelőzve a Tőzsér Áron, Szebellédi László, valamint a Juhász Csaba, Juhász ZsoltMaximmum Racing Team Miskolc Rallysprint Szőke Tamás Kazár Miklós Percze Nándor Tőzsér Áron Szebellédi László Juhász Zsolt Juhász Csaba Büttösi Zsolt Radványi József Németh István Krehlik Nándor Krehlik Adrienn Marosréti Ervin Rallysprint
  • 2013.04.15.
    Győzelem a királdi körön Kölcsönautóval is a leggyorsabb volt Kazár Miklós az idei esztendő első rallysprint futamán. Az I. Suzuki Kaiser Ózd Rallysprint M (meghívásos) kategóriáját ugyanis a Maximmun Racing Team pilótája nyerte meg. A 15 kilométeres királdi körgyorsaságin Kiss Viktor R4-es Mitsubishijét terelgette a bajnoki címvédő, méghozzá rendkívül eredményesen. A három szakaszból kettőt megnyert, így összetettben is ő bizonyult a legjobbnak. - Egy körben kétszer láthatták a nézők ezt a versenyautót - kezdte az élménybeszámolóját Kazár Miklós. - Először Viktor vezetett, utána pedig ... engedi és lesz rá ismét lehetőség, akkor szívesen indulok el egy-egy sprintversenyen is. Az I. Suzuki Kaiser Ózd Rallysprint M csoportjának a (nem hivatalos) végeredménye: 1. Kazár Miklós 2. Hadik András, Balla Nikoletta 3. ifj. Béres József, Répás Zoltán 4. Balogh János 5. Budavári Zoltán, Kulcsár Csaba 6. Lencse Zoltán, Hofbauer Tamás (Mitsubishi Lancer R4) 22:15,30 (Subaru Impreza) +6.9 (Subaru Impreza) +8.5 (Mitsubishi Lancer EVO IX) +13.1 (Mitsubishi Lancer EVO VII) +42.4 (Mitsubishi Lancer EVO IX) +1:28,6 ... én. Gyakorlatilag felkészülés nélkül ültem be, a rajt előtt ugyanis csak száz métert tudtam menni az R4-essel. Ettől függetlenül természetesen nem volt gond, egy kicsit a tavalyi emlékek törtek elő bennem. A Szilveszter Rally óta nem ültem Mitsubishiben, jól esett egy kicsit visszatérni ehhez a márkához. Az első körben sikerült bemelegedni, utána pedig már rendes versenytempóban közlekedtem. Örülök, hogy sikerült nyerni, de ezen a napon tényleg a közönségnek autóztam. Nagyon sokan voltak kint a pálya szélén, remek időben, kimondottan jó színvonalú sprintverseny részese lehettem. Kazár Miklós ... szerint több szempontból is fontos volt, hogy részese lehetett az új sorozat nyitányának. Elsődlegesen Kiss Viktornak igyekezett átadni a tudásából, hiszen a magyar bajnok korábban is hangsúlyozta az utánpótlás nevelés szükségességét. Másrészt a közelgő Miskolc Rally egyik gyorsasági szakaszát is felmérhette, az ORB második futamán ugyanis ezt az utat használni fogja az élmezőny is. Harmadrészt pedig a magyar élmezőnyből olyan mezőny gyűlt össze, amiből ő sem szeretett volna kimaradni. - Tényleg nagyszerű ez az új kezdeményezés - folytatta Kazár Miklós. - A rendezés szempontjából mindenÓzd RallySprint Kazár Miklós Maximmun Racing Team Rallysprint