Michelisz Norbi nyert hazai pályán

Felemásra sikeredett a Zengő Motorsport első számú versenyzőjének Michelisz Norbinak a Hungaroringi versenyhétvége.

Az első versenyen a 10. rajtkockából rajtolhatott a mi Norbink amikor is a felvezető kört is meg kellett ismételni mert a versenyzők nem jól álltak fel a rajtrácsra. Norbi rajtja tökéletesre sikeredett és a rajt után már a 7. pozicióban találhatta magát. Később a nyolcadik helyre visszaesve a futamot Lopez nyerte de Michelisz is értékes pontokkal gyarapodott. És a versenyautója is sértetlen maradt a második versenyre amit a pole pozicióból kezdett.

A második futam egy igen tiszta rajt-cél győzelemnek tudjuk jellemezni ,ugyanis volt amikor majdcsak 10 másodperc volt az előnye Coronellel szemben. A Citroenek leszakadva nem is fértek fel a dobogóra ezen a futamon. Így Michelisz Norbert megszerezte a 4. futamgyőzelmét a Hondával ami hazai közönség előtt egy igazi álom beteljesülését jelentette. A kilátogató 35 ezer ember felettébb megkapta amiért kijöttek a Hungaroringre. Gratulálunk Norbi !!!