Keresés

Találatok száma: 3
Előző 1 / 1 Következő
  • 2016.09.30. 23:29
    RaceStar-on való induláson.A kétnapos tehetségkutatón a hatvanhárom fős mezőnyből az előkelő harmadik helyet értem el. Második legjobb magyarként kaptam lehetőséget a GFS Racing Teamnál egy teljes verseny hétvégére egy Suzuki Swift 1.3-al menni, illetve kaptunk még egy homológ sisakot és cipőt is különdíj gyanánt. Az első verseny áprilisban került megrendezésre a Slovakia Ringen a WTCC betét futamaként.A hétvége nagyon jól sikerült. Az első szabad edzés még a pályatanulással és az autóval való ismerkedéssel telt.A második szabadedzésre összeszoktam az autóval így az edzést és az időmérőt is sikerült

Szlalom, Autós Gyorsasági

• 2015.04.19.
    15 éves és a rali az álma Még csak 15 éves, és a szárnyait próbálgatja az autósportban, de minden álma, hogy autóversenyző lehessen. Ő nem más, mint Marozsán Gergő. A RaceStar-ban azért vett részt, mert kíváncsi volt, hogy egyáltalán van-e keresnivalója egy versenyautóban. De úgy néz ki igen, mert 175 nevezőből bekerült a legjobb 25 közé. Hogy jött az ötlet, hogy részt veszel a 2015-ös RaceStar-ban? - Mivel 6 éve, hogy hál, istennek közel ülhetek a tűzhöz, mint külső szemlélő, ugyanis amikor tehetem, a Bakó Rally Team csapatával utazom versenyről-versenyre testvérem révén. Tehát mindig Tiba Anita Race Star
  • 2015.03.26. 09:50
    Racing.hu: Mikor kezdődött a RaceSTAR és honnan jött maga az alapötlet, hogy ezt a tehetségkutatót elindítsák?Varga Ildikó: Az idei az első fordulója a RaceStarnak, 2015-ben rajtolt első alkalommal, hagyományteremtő céllal. Hazánkban február elején indultak az elődöntők. Tavaly volt egy kistestvére ennek, amit hasonló ötletek alapján rendeztünk Magyarországon a Sportime Magazinnal együttműködve Legyél Te a jövő Bajnoka néven. Ez nagyon jól sikerült, mert a nyertes Boldizs Bence a harmadik helyen végzett a Swift Cup Europe záró futamán. A Slovakiaring meglátta ebben a fantáziát és bevonta a Nem kell már sokat várni arra, hogy megismerhessük térségünk első RaceSTAR-ját, aki az idén első alkalommal megrendezett középe európai tehetségkutató bajnokság győztese lesz. Az elődöntők már február 6-án elkezdődtek itthon és még hat országban – Szlovákia, Csehország, Németország, Svájc, Ausztria, Szlovénia- a döntőre pedi április elején kerül sor a Slovakiaringen az országok 25-25 legjobb pilótájával és szimulátor gurujával. A versenysorozatról és az előttünk álló döntőről Varga Ildikóval beszélgettünk.RaceSTAR Tehetségkutató