Hírek

Előző 1 / 3
  • 2016.08.04. 19:27
    Kovács Sanyi gyulai autóversenyző, ismét megállta a helyét az FRT.HU Kupán, harmadik lett kategóriájában. Mindezt esőben, vizes pályán abszolválta.Ismét bebizonyítottad, hogy vizes pályán is meg tudtad ülni a Pumát! - Igen, ez így igaz.

Rally

• 2016.07.05. 18:58
    Kovács Sanyi gyulai autóversenyző, egy nem mindennapi teljesítménnyel lett harmadik egy igen erős mezőnyben az FRT.HU Kupán. Heten indultak a kategóriájukban, két edzőkör és négy mért futam várt rájuk.- Június 18-án került megrendezésre az FRT Rallye soron következő versenye a kiskunlacházi repülőtéren. A mezőnyben voltak a kocsimnál erősebb versenyautók is, ezért még inkább motivált voltam, hogy a dobogón végezzek és minél kevesebb autó legyen az összesítésben előttem.

FRT, Rally

• 2015.08.09. 08:09
    Interjú Kovács Sanyival.A hétvégén újra megméretkőzöl a Kiskunlacházi FRT.HU kupán a sporttársak ellen.- Igen, ez így igaz! Nagyon várom már az FRT- Kupasorozat ezen a hétvégén megrendezendő versenyét.

amatőr autóverseny

• 2015.07.21. 12:09
    Interjú Kovács Sanyi autóversenyzővel.Az elmúlt hétvégét a Formula autós tesztek után levezetésképpen az FRT.HU kupán töltötted, nem is eredménytelenül.Mesélnél a portálolvasóknak, hogy miként is sikerült a versenyed? Felfértél-e már a hőn áhított dobogóra? - Igen, ez így igaz. A Formula autós tesztek után nagy lelkesedéssel készültem a július 11-én megrendezett FRT-Kupasorozat következő versenyére.

• 2015.06.18. 13:25
    Interjú Kovács Sanyi autóversenyzővel, a 2015.06.13-án Kiskunlacházán megrendezésre került autóverseny után.Hogyan értékeled az FRT-s versenyedet?- Június 13-án sikeresen lezajlott az FRT.HU Kupasorozat harmadik fordulója Kiskunlacházán.

• 2015.06.11. 17:21
    Interjú Kovács Sanyi autóversenyzővel.Hétvégén újra nyeregbe pattansz és harcba szállsz az idő és a sporttársak ellen, egy Opel Tigrával az FRT.HU kupán a Mogul Racing Team - Nivo Motorsport versenyzőjeként.De előtte mesélj kicsit a Formula Renault felé való kacsingatásodról.

• 2015.04.23. 08:26
    Interjú Kovács Sanyi autóversenyzővel.A 2015-2016-os FRT.HU kupasorozat I. fordulója után vagy csapatoddal.Turák Lacival felváltva szálltatok harcba az idő és a kategóriatársaitok ellen.- Igen, ez így igaz. Nagyon vártuk már, hogy elkezdődjön a 2015-2016-os szezon. Új idény, sok-sok új kihívásokkal.

FRT

• 2015.04.16. 21:25
    Interjú Kovács Sanyi autóversenyzővel, az április 18-i FRT futam előtt.Április 18.-án újra ringbe szállsz Kiskunlacházán az FRT.HU kupán. Várod már?- Igen, ez így igaz. Nagyon várom már az idei szezont, új idény, új kihívásokkal.

FRT

• 2015.02.11. 13:49
    Kovács Sanyi - Opel AstraNivó Motorsport FRT Kupa2015.02.14.Interjú Kovács Sanyi autóversenyzővel, aki legyőzte félelmét az eső áztatta Kakucs Ring kupán.Február 14-én, Valentin napon újra versenyautóba ülsz a Nivó Motorsport színeiben a Kiskunlacházi FRT kupán.

• 2015.01.12. 09:10
    Versenyző: Kovács SanyiCsapat: Mogul Racing Team – Nivo MotorsportSzerelők: Nivó MotorsportVersenyautók: Opel AstraVersenyhelyszín: Kiskunlacháza.Január tizedikén egy nem minden napi FRT versenyen vettél részt. Volt eső, szél, napsütés, szivárvány, vizes és kevésbé vizes aszfalt.- Igen, ez így igaz.