Hírek

Előző 1 / 1
  • 2015.01.17. 10:40
    Január tizedikén egy nem minden napi FRT versenyen vettél részt. Volt eső, szél napsütés, szivárvány, vizes és kevésbé vizes aszfalt.- Eddigi életem időjárásban leg változatosabb versenye volt, az első körökben szinte állt a víz a pályán, a víztócsákat kerülgettük és a vízátfolyásokon gázoltunk át, ráadásul a szél is elég erőteljesen fújt, majd még a délelőtt folyamán elállt az eső és kisütött a nap, az utolsó körökben pedig szinte már száraz lett a pálya.
  • 2015.01.09. 09:31
    Január 10-én újra felöltöd a verseny overált, és harcba szállsz az idő és sporttársak ellen.Az időjárás három esélyesnek látszik. Hó, havas eső, és eső is várható.Mind ezekre miként tudsz felkészülni a Mogul Csapattal?

FRT

• 2014.12.13. 21:36
    Turák László - Opel TigraMogul CsapatFRT Kupa2014.12.14.Interjú Turák László autóversenyzővel, a hétvégi FRT Kupa előtt.

amatőr autóverseny

• 2014.10.23. 09:30
    Turák László - Formula RenaultMogul Racing TeamPannóniaring2014.10.20-21.Túl vagy a Mogul Csapatnál lévő Formula Renault teszten.Megosztanád a portálolvasókkal, hogy miként értékeled a hétfői napodat?- A hétfői nap nagyon jól sikerült, az idő is kedvezett nekünk. Nagyon jó érzés volt ismét formula autóban ülni. Közel 4 órát és majdnem 100 kört mehettem a pályán, így mind fizikálisan, mind szellemileg kihívás volt a számomra, de nagyon élveztem.

Gyorsasági

• 2014.10.16. 18:50
    Turák Lászlóval beszélgetek a Pannóniaringi tesztnapok előtt.Október 20-21.-én egy teszten veszel részt a Vígh Racing Team-mal.Mi is ennek a célja és milyen autóval fogsz tesztelni?- A jövő évet is a Mogul-Vígh Racing Team pilótájaként folytatom, és a tervek szerint az Autós Gyorsasági Országos Bajnokság futamain veszek majd részt Formula Renault 2.0 kategóriában.
  • 2014.08.11. 13:47
    Turák LászlóOpel Tigra2014.08.09FRT Kiskunlacháza.Beszélgetés, Turák László autóversenyzővel.