• 2018.02.24. 09:59
    Sajtótájékoztató.A csapatok bemutatása után egy kis múltidézés gyanánt…..

ERC

• 2016.04.29. 12:03
    Egerben még a jól megszokott R4-es Mitsubishi Lancer EVO IX-est használta a Botka Dávid - Bazsó Attila kettős, de a minél sikeresebb Európa Bajnoki szereplés érdekében a technikaváltás mellett döntött a Botka Rally Team párosa és a 22. Miskolc Rallye-nak már a Citroen DS3 R5-tel vágnak neki.

Rally OB

• 2016.04.11. 19:47
    Az abszolút dobogóért szállt harcba a szezonnyitó Eger Rallye-n, a Botka Dávid - Bazsó Attila kettős.

Eger Rallye

• 2016.03.31. 12:16
    Magabiztos győzelemmel mutatkozott be a Botka Dávid - Bazsó Attila kettős az A123 Teszt Rallye Sprinten, hisz a Mitsubishi Lancerrel versenyző egység két hete az összes gyorsasági szakaszt megnyerte a Licences kategóriában. Az orfűi futam jelentette a főpróbát a Botka Rally Team párosa számára a hétvégi Eger Rallye előtt.

Eger Rallye

• 2016.01.06. 22:12
    Botka Dávid és Szeles Péter az abszolút második helyen végzett a Szilveszter Rallye-n. Az ERC 2 bajnok párosa a hungaroringi futamon szerette volna először kipróbálni aszfalton a 2016-os szezonra szánt versenygépét, az R5-ös Citroen DS3-at, de a karácsonyi ünnepek miatt nem érkezett meg Norvégiából az új autó futóműve, így a páros az idei évben a Magyar Bajnokságban használt R4-es Mitsubishi Lancerrel teljesítette az óévbúcsúztatót.

• 2015.02.09. 09:34
    Botka Rally TeamLiepäja Rally 20152015.02.07-08. Liepäja, Lettország Vezetjük a bajnokságot