• 2017.11.02. 17:52
    Interjú Nedecki László autóversenyzővel, az CREDOBUS Eger Rallye 2017 előtt.

Rally ORC

• 2017.06.10. 19:45
    Még szinte ki sem hűlt a Lada motorja ismét harcba szállsz az idő és a sporttársak ellen, most épp a Székesfehérvár Rally-n. Ismét Kovács Géza fog neked navigálni a VFTS-ben. Az előző héten a fiad, Lackó tette ugyan ezt egy MARB futamon. Milyen érzés volt a fiad mellett ülni a bal1-ben?

Rally

• 2017.04.27. 17:40
    Interjú Nedecki László autóversenyzővel, a HELL 23. Miskolc Rally előtt.

Rally OB

• 2017.04.10. 15:14
    ORC Abszolút: 7. hely, P12: 3. hely, ORC-2WD: 3. hely. Ezek az eredményei a Nedecki - Kovács rally párosnak a HELL 23. Miskolc Rallye-n.

Rally OB

• 2016.11.08. 12:23
    Interjú Nedecki László autóversenyzővel, az Ózd Rally után.Nedecki László - Kovács GézaLada VFTS - HBRK ASEÓzd Rally 2016.09.03-04.IV. Miskolc Autó Ózd Rally-n vettél részt a csapatoddal.

Rally OB

• 2016.10.25. 16:19
    A hétvégén újra szól a Vadkutya Rallye Team ladájának és szurkolóinak a hangja borsodban. Rally versenyen vesz részt Nedecki László, Kovács Géza navigálásával.

Rally OB

• 2016.05.10. 14:36
    Kedves Laci!Miként értékeled a versenyt? Egy szakaszgyőzelmetek is volt. A 9-es gyorsot megnyertétek a kategóriátokba. Voltak-e kalandjaitok a két versenynap alatt? Hogy ízlettek az esti gyorsok? Láttam külön "szakácsotok" is volt! Ennyire univerzális a csapat? Ha újra rajtolhatnál mi az amit másképp tennél? A hazai pálya előnye, mennyire jött be számotokra? Legközelebb hol találkozunk veletek?