Hírek

Előző 1 / 1
  • 2014.12.17. 10:18
    Az abszolút tizedik helyen végzett a 18. Mikulás Rallye-n a Maricsek Racing Team párosa Szvatek Zsolt és Török Attila. A pécsi kettős a rossz gumiválasztás miatt csak szenvedett a verseny első felében, majd a második körre már megfelelő abroncsok kerültek fel a Mitsubishi Lancerre. Az új gumiknak köszönhetően a királyszentistváni gyorsasági szakaszon abszolút ötödik időt autóztak Szvatekék.

Mikulás Rallye

• 2013.12.31. 14:31
    Az abszolút 11. és a licenszes kategória 10. helyen végzett a TRT által felkészített R4-es Mitsubishi Lancer EVO IX-sel a Szvatek Zsolt és Kovács Szabolcs az óév utolsó versenyén a Szilveszter Rallye-n!

Amatőr rally

• 2013.12.21. 21:07
    Szvatek Zsolt és Kovács Szabolcs idén is rajthoz áll a Szilveszter Rallye-n, méghozzá a TRT által felkészített R4-es Mitsubishi Lancer EVO IX-el!

• 2013.12.11. 13:36
    Az abszolút huszadik, és a licences kategória tizenhetedik helyén teljesítette az advent második vasárnapján megtartott 17. Mikulás Rallye-t, a Szvatek Zsolt - Kovács Szabolcs kettős (Mitsubishi Lancer EVO IX.)

• 2013.12.06. 19:32
    A 2013-as Rallye Sprint Bajnokság harmadik helyezettje Szvatek Zsolt, és a Rally Napló riportere, Kovács Szabolcs közösen vág neki az idei Mikulás Rally-nak

• 2013.11.13. 12:27
    Sprint helyett Mecsek Rallye!Az ORB utolsó fordulóján, a Rallye Sprint Bajnokság abszolút harmadik helyezett kettőse Szvatek Zsolt, és Török Attila is rajthoz állt.A Mitsubishi Lancer EVO IX-sel versenyző pécsi kettős élete első ORB futamát teljesítette a Mecsek Rallye-n. A fiúk az abszolút tizenötödik, és a 3-as kategória negyedik helyén zárták a mecseki viadalt.